-33%
Модуль памяти Silicon Power DDR3 2Gb 1333Mhz (SP002GBLTU133V02)
150 ₴
100 ₴
- Готово к отправке
- Код: SP002GBLTU133V02
+380 (73) 184-37-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пропонуємо до Вашої уваги Модуль пам'яті Silicon Power DDR3 2Gb 1333Mhz (SP002GBLTU133V02) Гарантія: 90 дн. Товар (Б/в), був у вжитку — товар раніше використовувався,упаковка розкрита або відсутня. Може мати ознаки експлуатації, які не впливають на працездатність. Всі б/в товарипроходять перевірку та тестування нашими фахівцями. Модуль пам'яті DDR3 2048Mb SILICON POWER (SP002GBLTU133S02) має параметр CL9, що позначає величину латентності, рівну 9. CAS-латентність - перший і найважливіший параметр в таймінгах, означає число тактів, необхідних для видачі даних на шину. DDR3 2048Mb SILICON POWER (SP002GBLTU133S02) - це модуль пам'яті, Який працює з тактовою частотою 1333MHz, і з піковою швидкістю передачі даних 10600 МБ / с.
Объем памяти- 2 ГБ
- 1333 МГц
- 1.5 B
- DDR3 SDRAM
- 10600 МБ/с
- Для настольных ПК
- CL9
- 1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silicon Power |
| Страна производитель | Тайвань |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 1 |
| Номинальное напряжение, В | 1.5 В |
| Объем одного модуля | 2 GB |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Состояние | Б/У |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Пользовательские характеристики | |
| CAS Latency | CL9 |
| Напряжение | 1.5 В |
| Объем памяти | 2 ГБ |
| Пропускная способность | PC3-10600 Гбіт/с |
| Тип памяти | DDR3 SDRAM |
| Частота памяти | 1333 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴
