-25%

Накопичувач Apacer SSD 2.5" 1TB (AP1TBAS350-1)
6 100 ₴
4 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: AP1TBAS350-1
+380 (73) 184-37-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AS350 Panther позиціонується як компактне рішення для ігрових стаціонарних ПК і ноутбуків. Apacer AS350 має оригінальний дизайн і високу швидкість роботи.
AS350 Panther — найкращий вибір для підвищення продуктивності платформи та розширення її можливостей.
| ип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 540 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 600 |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.9 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 560 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 560 Мб/сек |
| Клас якості | Original |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Стан | Новий |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300) |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість запису | 540 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пам'яті | 3D TLC NAND |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 |
| Обʼєм накопичувача | 960-1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴



